تبلیغات
مطالب روز - روش هایی برای فراموش کردن عشق قدیمی

روش هایی برای فراموش کردن عشق قدیمی

نویسنده :نویسنده Ž
تاریخ:سه شنبه 12 اردیبهشت 1396-09:44 ق.ظمفیدستان:

روش هایی برای فراموش کردن عشق قدیمی

چگونه عشق قبلی مان را فراموش کنیم ؟

هر فردی به هر نحوی در زندگی عاشق می شود اما این عاشقی به بن بست می خورد و موجب می‌شود فرد از هم جدا شوند .

پس بدانید که جدایی همیشه غم انگیز و دردنـاك اسـت. پـس از یـك دوره سعی تلاش برای كنار زدن كدورتـها و مشـكلات، متاسفانه نتوانستید به زندگی دركنار هم ادامه دهید و سایه شوم جدایـی شمـا را از هـم دور كـرده اسـت. می خواهید رابطه ای جدید را شروع نموده و بتنهایی خود پایان دهید.

امـا خاطـرات و لـحـظـات با هـم بودن ذهن شما را مشغول كرده و نمی توانید انها را از یــاد ببرید. در این قسـمت ۱۰ روش بـرای فـرامـوش نمـودن همسر یا نامزد پیشین خود را خواهید آموخت.

روش هایی برای فراموش کردن عشق قدیمی

۱- حقیقت را بپذیرید: او رفته هست

بسته به اینكه رابطه قبل شما تاچه حد جدی بوده، این مرحله ممكن هست نسبت به مـراحـل دیــگر زمــان بیشتری ببرد. به طبع اگر مدتی طولانی با همسر خود زندگی كرده باشـیـد، قبـول ایـن مسئله كه دیگر با همدیگر نخواهید بود بسـیـار مـشـكل تـر اسـت از زمـانی كه مثلا” با نامزدتان حدود ۶ ماه در ارتباط بوده باشید.

هرقدر سریعتر این واقعیت كه همسر قبل شما برای همیشـه رفـته هست را بپذیرید، زودتر خواهید توانست رابطه جدیدی را آغاز نماییـد. بـنابرایـن بـه افكـار خود كه در شمـا زمزمه برگشتن و تماس گرفتن دوباره وی را میكنند، التفات ننموده و دست بكار شوید.

۲- افكار خود را بزدائید

باید خود را از صدمات و تنشهای رابطه پیشین رهایی دهید. در غیر اینصورت این حالات و احـساسات در رابـطـه جـدید به همراه شما بوده و باعث بروز مشكلات زیادی خواهد شد.

بعنوان مثال ممكن هست رفتارهای نامزد جدیدتان را بر زمینه روشهایی كـه در مـورد همسر قبل خود پیش گرفته بودید، به غلط تعبیر و تفسیر نمایید. و یا خشم و غضب پنهانی كه نسبت بهمسر قبلی خود در سر داشته اید را به نامزد كنونی خود روا داریـد. بنابراین بهتر هست آن احساسات را از ذهن بیرون نموده و با فكری آزاد رابطه جدیدتان را آغاز نمایید.

۳- از اشتباهات خود عبرت بگیرید

بعد از اینكه از دست احساسات منفی رها شدید، می تـوانـید به رابطه قبل خود بعنوان یك تجربه آموزنده بنگرید. در مورد دلیل جدایی و ایـنكه چـه چیزی در نهایت باعث ناسازگاری شما شد بیندیشید.

با اجرای این مرحله مطمئن خواهید شد كه دیگر اشتباهات قبل كه در انتها منجر به جدایی خواهد شد را در رابطه جدیدتان تكرار نـخـواهـیـد كـرد و نیز به مـسـائـلـی كـه در سرنوشت رابطه زناشویی شما دخیل میباشند، نزدیكتر خواهید شد.

۴- با او صحبت كنید

البته ممكن هست كمی ضد احـساسی بـنظر بـرسـد، امـا خـوب اسـت در مورد نامزد یا همسر قبل خود با نامزد یا همسر جدیدتان صحبت كرده و رمز و راز دل خـود را بیرون بریزید. به این ترتیب او مـتـوجه خـواهد شـد كه از كـجا آمده اید و سخن و اعمال شما را سوء تعبیر نخواد نمود.

با این وجود در این كار زیاده روی نكنید چون ممكن هست باعث ترساندن نفر جدید شده و مجبور به طی مجدد این مراحل گردید!

۵- با او قطع رابطه كنید

آن چه كه عموم افراد با آن اتفاق نظر دارند این هست كه هیچگاه نمیتوان همسر یـا نامـزد قبلی را بعنوان “دوستان معمولی” در نظر گرفت و به همین منوال با آن ها ارتبـاط داشـت. با اینكه اشخاص خوش بین بر این باورند كه می تـوان ارتـبـاط دوسـتـانه خـود را با نامزد پیشین حفظ نمود،افراد واقع بین اعتقادی برچنین رابطه ای ندارند. همیشه مسائل حل نشده ای وجود دارد كه باعث میشود عشاق سابق به روشهای عجیبی رفتار كنند.

روش هایی برای فراموش کردن عشق قدیمی

۶- عكس او كنار بگذارید

هر نوع خاطره بجا مانده از او نظیر عكسها، نامه ها، لباسها، جواهرات بدلی و چیزهای دیگری كه شما را به یاد او میاندازد را جمع آوری نموده و دور بریزید. اگر اهـل دور ریـختن نیستید، آن ها را در یك كارتن گذاشته و در كمد یا انباری قرار دهید.

۷- مكانهای محبوب جدیدی پیدا كنید

سعی نكـنـید با نامزد جدید خود بـه هـمان رستوران یا پاركی كه با همسر قبل خود میرفتید، سربزنید. چون این باعث میشود بجای اینكه حواستان به نامزد جدیدتان باشد به یاد همسر قبلی خود بیفتید.

بهترین كار این هست كه محلهای تفریحی جدیدی گزینش كنید كه تا به حـال نـرفـتـه اید. چه كسی می داند؟ شاید آن محل جدید تبدیل به پاتوق شما شود.

۸- نامزد جدید خود را به دوستان و خانواده خود معرفی كنید

معرفی نامزد جدید به دوستان و خانواده باعث می شود تا بتوانید سریعتر همسر قبلی خود را فراموش كنید. هنگامیكه آن ها شروع به درنظر گرفتن شما بعنوان دو یـار جـدیـد نموده و فردی كه عادت به بودن با او داشتید را از یاد می بـرند، شـمـا نـیـز همین كار را آسانتر انجام خواهید داد.

۹- مقایسه نكنید

نامزد یا همسر جدید خود را از هیچ لحاظ «شكل، قیافه، وزن، استعداد،… » با همسر یا نامزد قبلی مقایسه نكنید.

۱۰- یگانگی وی را تحسین نمایید

درعوض روی آن چیزی هایی كه باعث تمایز نامزد جدیدتان میگردد، تمركز كنید. چه چیز استثانی دارد؟ چـه كـاری مـیتواند انجام دهد كه دیگران از آن عاجزند؟ با پاسخ گفتن به این سؤالات خواهید توانست خـصـیصـه های كه باعث عشق ورزیدن شما نسبت به او میشود را دریافته و انها را همیشه مورد تحصین قرار دهید.

به گزارش تالاب با دنبال نمودن این ۱۰ مرحـله نـه تـنـها می توانید نامزد یا همسر قبلی خود را فراموش كنید، بلكه در موقیعیتی قرار خواهید گرفت كه از همراهـی نامزد جدیدتان نهایت لذت را ببرید. پس شروع كنید.

منبع :لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط

مطلب روش هایی برای فراموش کردن عشق قدیمی در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :روش هایی برای فراموش کردن عشق قدیمی
http://mofidestan.ir/%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d9%87%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%85%d9%88%d8%b4-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86-%d8%b9%d8%b4%d9%82-%d9%82%d8%af%db%8c%d9%85%db%8c/


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر